ul. Rajska 1

przedszkole25@o2.pl

Przedszkole Publiczne Nr 25 "Słoneczko" we Włocławku

Jesteś tutaj: Start

CZASEM WDZIĘCZNOŚĆ TRUDNO JEST UBRAĆ W SŁOWA…

WTEDY PROSTE „DZIĘKUJEMY” ZAWIERA WSZYSTKO.

KAŻDY DZIEŃ  W PRZEDSZKOLU PRZYNOSI NOWE WYZWANIA, RADOŚCI, NIESPODZIANKI

I WSPÓLNIE SPĘDZONE CHWILE.

NAUCZYCIELE, PRACOWNICY ROBIĄ WSZYSTKO ABY POBYT DZIECI W NASZYM PRZEDSZKOLU BYŁ CZASEM ZDOBYWANIA NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI, ZAWIERANIA WSPANIAŁYCH PRZYJAŹNI, PRZEŻYWANIA NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABY WSPOMAGAĆ WAS DRODZY RODZICE W WYCHOWANIU, OPIECE I ODKRYWANIU ŚWIATA PRZEZ WASZE DZIECI. WSZYSCY MAMY PRZECIEŻ JEDEN CEL, TOWARZYSZYĆ DZIECIOM W CODZIENNYCH ZMAGANIACH I RADOŚCIACH, ODKRYWAĆ TALENTY I WSPIERAĆ W TRUDNOŚCIACH, TAK ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ WSPANIAŁĄ PRZYGODĄ.

CODZIENNIE DZIEKUJEMY WSZYSTKIM PRZYJACIOŁOM NASZEGO PRZEDSZKOLA

ZA ŻYCZLIWOŚĆ, PAMIĘĆ I DZIAŁANIA WSPIERAJĄCE NAS W CODZIENNEJ PRACY.

DLATEGO CHCEMY WYRAZIĆ OGROMNE PODZIĘKOWANIA PANI KAROLINIE I PANU PIOTROWI KOCELOM ZA ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIE I PROWADZENIE WYJĄTKOWEJ IMPREZY NA RZECZ NASZEGO PRZEDSZKOLA, BALU CHARYTATYWNO-WALENTYNKOWEGO. SŁOWA PEŁNE WDZIĘCZNOŚCI KIERUJEMY RÓWNIEŻ DO PANI MAGDALENY WICHROWSKIEJ I PANI KATARZYNY ZASADA ZA  OSOBISTY WKŁAD ORAZ WSZYSTKIM GOŚCIOM, DZIĘKI KTÓRYM CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY.

CIĄGLE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY,

NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ,

ALE BEZINTERESOWNIE WYCIĄGAJĄ RĘCE,

I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC!

SĄ NA ŚWIECIE RZECZY ZA KTÓRE MOŻNA ZAPŁACIĆ TYLKO RADOŚCIĄ,

PAMIĘCIĄ I SŁOWEM:

DZIĘKUJEMY !!!!

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.

Pliki do pobrania dotyczące rekrutacji dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli publicznych oraz oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Włocławek.

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym Rodzaj czynności Termin w postępowaniu uzupełniającym
od 01 do 08 marca 2024r. Potwierdzenie kontynuacji wychowania przedszkolnego (przyjmowanie od rodziców deklaracji o pozostawieniu dziecka w dotychczasowym przedszkolu). ------------------------
od 11 do 29 marca 2024r. Zapisy do przedszkoli (składanie wniosków wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez dziecko określonych kryteriów).

od 01 czerwca

do 26 lipca 2024r.

od 02 do 05 kwietnia 2024r. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do danej jednostki wychowania przedszkolnego i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym żądania przez przewodniczącego dokumentów potwierdzających okoliczności zawarte w oświadczeniach. Ponadto przewodniczący może zwrócić się do Prezydenta Miasta o potwierdzenie okoliczności zawartych w oświadczeniach (Prezydent Miasta dokonuje potwierdzenia w terminie 14 dni). od 29 lipca
do 02 sierpnia 2024r.
08 kwietnia 2024r. Ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do rekrutacji. 06 sierpnia 2024r.
od 09 do 19 kwietnia 2024r. Podpisywanie deklaracji woli o korzystaniu z wychowania przedszkolnego. Niezłożenie deklaracji w wymaganym terminie będzie jednoznaczne z rezygnacją z miejsca
w przedszkolu.
od 07 do 19 sierpnia 2024r.
22 kwietnia 2024r. Ogłoszenie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych
do przedszkola.
21 sierpnia 2024r.

Szczegółowe informacje o naborze dostępne będą w zakładce Rekrutacja.